Л-Консалтинг

Працюємо з 2009 року.
Лабораторія логістичних рішень L-CONSULTING.

Ми фахівці-практики, які пройшли шлях від простих робітничих спеціальностей до топ-менеджерів великих національних підприємств.

Весь досвід набутий нами за роки нашої професійної діяльності ми залучаємо для реалізації відповідних логістичних проектів.
Ми маємо напрацьовані роками методики аналізу та рішень десятків і сотень типових і індивідуальних проблем і унікальних ситуацій, що виникають на наших вітчизняних підприємствах.
Наша команда досвідчена та складається з фахівців у різних областях менеджменту.

Для вирішення поставлених перед нами завдань залучається максимально відповідний за специфікою даного питання фахівець, який знаходиться в штаті або працює за договором.

Ми регулярно розвиваємося, беремо участь в тематичних виставках, відвідуючи відповідні семінари.

У нашій роботі ми використовуємо всі досягнення технічної та наукової думки, впроваджуємо інноваційні продукти та послуги.
Йдемо в ногу зі світовими досягненнями в нашій сфері діяльності та інтересів!

Ми працюємо на результат!

Переваги співпраці з нами

01. Досвід

Досвід міжгалузевої логістики в великих компаніях України надає можливість за максимально короткий час розбиратися в особливостях логічних процесів і знаходити варіанти кращих рішень.

04. Практика

Практика логістики, що гарантує проведення адекватної оцінки та розробку певних рішень на шляху оптимізації будь-якого підприємства.

02. Ціна / якість

Найкраще співвідношення ціна / якість. Наш гонорар не перевищує ринкових цін, а клієнти отримують 100% якість.

05. Підтримка

Постійна підтримка внесених змін. Наша робота не закінчується на діагностиці, проектуванні та впровадженні. Ми консультуємо і підтримуємо своїх клієнтів, надаючи безцінні поради.

03. Інтеграція

Інтеграція логістики в суміжні підрозділи. Ми точно знаємо, що треба зробити для налагодження процесу взаємного співробітництва.

06. Зв’яжіться з нами

Меню